Blížkovice – Manhartsberg 6:5

hřiště: Blatnice

sestava: Dancinger Štěpán – Polášek René, Hlávka Martin, Holub Pavel, Hochman Radek – Šíp Jan, Prokeš Tomáš, Holík Jan, Vybíral Vladimír – Popelka, Bauer Martin

góly: Bauer 2x, Šíp, Prokeš, Vybíral,Popelka

Odvetné utkání s rakouským týmem z  Manhartsbergu se jako první přípravné střetnutí před sezonou 2015/16 uskutečnilo v pátek 24.7. na hřišti v Blatnici. Domácím děkujeme za azyl a musíme pochválit (vzhledem k současnému počasí) skvěle připravený trávník.

Do utkání jsme nastupovali s tím, že kluci viděli balón poprvé v letní přípravě. Velmi mile nás překvapilo tempo utkání, jež se celé odehrálo hodně svižně na obou stranách. Utkání splnilo to co jsem od něj očekávali, jen nás může mrzet počet obdržených gólů.

 

Moravský Budějovice – Blížkovice 2:4 ( 0:2)

hřiště: Litohoř

sestava: Kavan Lukáš(46′ Dancinger Štěpán) – Janík Jakub, Hlávka Martin, Holík Jan, Hochman Radek – Svoboda Miroslav, Vybíral Vladimír, Prokeš Tomáš, Částek Josef ml. – Popelka, Svoboda Filip

připraveni: Samek Michal, Janyška Martin (v druhém poločase jsme střídali hokejově)

góly: Popelka 2x, Hlávka Martin, Svoboda Filip

Utkání hrané s velmi kvalitním soupeřem, který hraje krajský přebor Vysočiny. V tomhle utkání bylo už více taktiky a musíme kontatovat, že kluci se snažili plnit příkazy. V tomhle utkání nikdo nic nevypustil a sami kluci zjistili, že když půjdou na krev tak můžou hrát s kýmkoliv. Krom první čtvrt hodiny druhé půlky jsme byli lepším týmem .

Leave A Reply