Po minulém kole, kde se tipovala jen dvě utkání, byl tento víkend obsazen všemi třemi týmy. Tiperům se celkově příliš nedařilo, přesný tip tentokrát nebyl ani jeden. Nejvyšší počet bodů ve třetím kole získali Kavan, Částek a Ludvík – po pěti.

Mára Ludvík si tak navýšil svůj náskok před nejbližšími pronásledovateli na 10 bodů. Na chvostu zůstává Tomáš Prokeš, jenž se přidal až v tomto kole. Své dva body bral za tip na Benfiku proti Štítarům, kdy vsadil 3:2.

Ve středu 15. dubna pak bylo odehráno odložené utkání s lídrem tabulky Čechií Zastávkou. U tohohle zápasu bohužel došlo k malému nedorozumění. Někteří hráči zaslali tip již na původní termín utkání, ten se jim však nemohl započítat.

Systém je nastaven tak, aby nemohlo dojít k žádným manipulacím. Nikdo před zadáním výsledků neví jak kdo hlasoval a u zápasů se nedá měnit datum a čas, aby někdo nemohl „tipovat“ v době kdy by znal výsledek.

Díky tomu musel být odložený zápas smazán (včetně všech tipů na něj) a nahrazen novým se správným datem. Někteří tipaři se tak dostali do situace kdy mysleli že mají vsazeno a po přepočtu zjistili že tomu tak není. Vinu za toto beru na sebe, asi jsem na toto měl upozornit.

Jelikož jsou původní tipy nezjistitelné, nechám řešení na vás. Při zadávání zápasů na tento víkend vám bude nabídnuta i otázka s možnostmi jak vzniklou situaci řešit. Prosím každého hráče o odpověď.

Senegal_17_4_2015

Leave A Reply