Předposlední utkání jsme odehráli na půdě již postupujících Tasovic. Myslel jsem, že po sobotním zápase dorostu IE Znojmo, který stvrdil postup Tasovic do vyšší soutěže, postaví náhradníky. Nepostavili a tak jsme se na střídačce modlili, ať nedostaneme příliš velký příděl. Situaci neusnadnila ani absence bratrů Vybíralových a Adama Čecha.

Hned od začátku bylo jasně znát, jak jsou na tom oba týmy v tabulce. Domácí Tasovice se snažily rozhodnout utkání hned z kraje utkání, ale my jsme je až do třinácté minuty do šance nepustili. V ní už bohužel ano a bylo to 0:1.

Znovu se domácí dostali do šance o 3 minuty později a skóre se opět navyšovalo – 0:2. V té chvíli jsem opravdu propadl skepsi a čekal debakl. Kluci se však začali lépe pohybovat a začali domácí napadat. Hra se mírně vyrovnala a kdybychom měli v předu důraznější útočníky, mohli jsme se radovat z gólu dříve, a ne až ve 40. minutě, kdy po rohu Radim Hochman snížil hlavou na 1:2.

Do druhé půlky jsme nastoupili s tím, že budeme hrát v klidu a důrazně, což se nám i dařilo. Domácí se, až na pár nepřesných střel, nezmohli na nic. Jejich mírná převaha se znovu projevila v 61. minutě. Nechali jsme volného hráče ve vlastním pokutovém území, ten se nabízené šance nezalekl a zvýšil na 1:3. V 69. domácí kopali pokutový kop, ten jejich gólman uklidil metr vedle Davidova zařízení. Dokonce zápasu už žádná větší šance ani na jedné straně nebyla.

Kluci si za výkon zaslouží pochvalu a je to příslib pro poslední utkání doma proti IE Znojmo. Navíc by jsme měli být v nejsilnější možné sestavě, ale to se letos mění i hodinu před utkáním, takže uvidíme. Chci poděkovat Mirkovi Pléhovi, když vyděl že v čase odjezdu nás bylo u kabin šest rychle se otočil a pelášil domů pro kopačky.

Poslední utkání dorostu se hraje v neděli 21.6.2015, nezvykle od 15.00 hodin. Přijďte nás podpořit a zároveň se rozloučit s končícím týmem dorostu jak se patří. Kluci si to po překonaných těžkostech letošní sezony a záchraně v 1.B třídě JMk jistě zaslouží.

 

Leave A Reply