První zápas dalšího z turnajů fotbalových přípravek jsme na hřišti v Jevišovicích sehráli proti domácím nadějím.

První půle byla velice dynamická, na obou týmech byla vidět enormní snaha uspět. Z prvního gólu se radovali naše barvy, když po autu Šimona Janyšky přesně střílel Dan Tříletý. Jevišovice to však nerozhodilo a po nedorozumění v naší obraně po chvíli vyrovnaly.

Ve druhé půli se bojovnost ještě zvýšila, s čímž přišly i častější fauly. Po jednom takovém od Šimona Janyšky v blízkosti naší brány byl nařízen přímý kop, jenž domácí využili. Bohužel si po obdržené brance naši hráči již nedokázali vytvořit zajímavou příležitost na srovnání a zápas jsme tak těsně prohráli poměrem 1:2.

Druhým soupeřem byl tým Mikulovic. Do zápasu jsme nastupovali s odhodláním odčinit úvodní porážku. Hned z kraje utkání zazdil tři tutové šance Ondra Kučera. A v rámci pořekadla nedáš – dostaneš to byl soupeř, který se po nedorozumění Vládi Dvořáka s Davidem Sedlákem radoval z vedení. Netrvalo dlouho a na světelné tabuli svítilo skóre 0:2.

V druhém poločase jsme se potřebovali bezpodmínečně gólově prosadit, čemuž jsme přizpůsobili taktiku a záměr nám po chvilce vyšel. Pavel Kolman vybojoval ve středu hřiště míč, nahrál bratrovi Adamovi, který z první našel Matěje Řiháčka. Ten z boku vystřelil na delší tyč a nedal gólmanovi šanci. Povzbuzeni kontaktním gólem jsme se i nadále vrhali na zteč soupeřovi svatyně a vyrovnání přišlo. Zasloužil se o ně náš nejlepší střelec Dan Tříletý.

Trenérům zatrnulo o chvíli později, kdy byla po faulu v pokutovém území nařízena penalta. Naštěstí soupeřův exekutor bránu minul.

Rozhodnutí tak přinesl až samotný závěr vyrovnaného a pohledného utkání. Po špatném odrazu balónu jsme inkasovali na 2:3. Do závěrečného hvizdu arbitra jsme si ještě dokázali vytvořit dvě šance, ani jeden z bratrů Kolmanových však nedokázal proměnit a tak jsme prohráli i druhý mač.

Soupiska: Dvořák Vladimír, Janyška Šimon, Sedlák David, Kolman Pavel, Tříletý David, Řiháček Matěj, Burian Michal, Kučera Ondřej, Kolman Adam

Leave A Reply