Turnaj přípravek – Šatov, 27.9.2015

0

Úvodní zápas dalšího turnaje jsme odehráli s týmem domácího Šatova. První poločas byl velice vyrovnaný, každý tým se snažil uspět. Skóre otevíral Šatov po nedorozumění v naší obraně. My jsme však nezaháleli a po výborné sólo akci Matyáše Krejčího z pravé strany se trefoval Dan Tříletý. Po samostatném úniku domácího hráče vyrazil míč Vláďa Dvořák stojící v brance, ale pro nedůraz v obraně jsme z dorážky inkasovali další gól. Před poločasem vyrovnal David Sedlák po rohu Ondřeje Kučery.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s nadějí vybojovat výhru. Po chybách v obraně jsme však okamžitě dostali gól. Na 4:2 pak šatovští zvýšili po přímém kopu. Kluci měli mnoho šancí a střelami na branku i mimo ni jsme soupeře přestříleli. Bohužel, když se šance neproměňují, nemůžeme pomýšlet na výhru.

Druhý zápas jsme odehráli s týmem Hatí. Naši kluci úplně vypadli z koncentrace a vypadali, jako kdyby byli na hřišti poprvé. Nejvíce bych v tomto utkání chtěla pochválit Pavla Kolman, který díky svým obranářským schopnostem zabránil mnohým soupeřovým akcím. Přesto nám Hatě hned v prvním poločase nasázeli 4 góly. Za nás pak výsledek korigovali Dan Tříletý a Šimon Janyška. Utkání tak skončilo opět 2:4.

Sestava: Vladimír Dvořák, Šimon Janyška, Matěj Řiháček, Dan Tříletý, David Sedlák, Matyáš Krejčí, Ondřej Kučera, Pavel Kolman, Adam Kolman

Leave A Reply