V sobotu 19. září 2015 v dopoledních hodinách se na fotbalovém hřišti v Blížkovicích za krásného počasí uskutečnil další turnaj mladších a starších přípravek.

Mladší přípravka:

Celé klání začaly právě mladší přípravky (ročník 2007 a mladší). Pro naše kluky to byla premiéra, když poprvé hráli oficiální soutěž a na jejich výkonu to bylo znát. I přes posily ze starší přípravky (Vladimír Dvořák, Adam Kolman a Michal Burian – ročník 2007) jsme obě utkání prohráli.

První zápas jsme nastoupili proti lídru skupiny 1. SC Znojmo. Kluci ze Znojma byli ve všem lepší, a proto nám nasázeli úctyhodných 11 branek. My jsme se akorát snažili snižovat celkové skóre. Dvě branky našich barev zaznamenal Michal Burian, po gólu si pak připsali Šimon Veselý, Adam Kolman a Vladimír Dvořák. Zápas tak skončil 5:11.

Pro druhý zápasu proti týmu Hatí jsme přikročili k výměně brankaře. Vláďu Dvořáka nahradil Jakub Skucius. Síly na obou stranách byli vyrovnané, soupeř těžil převážně z výše zmíněné výměny gólmanů, kdy se projevila Jakubova nezkušenost a do své sítě musel pro balón pětkrát. V žádném případě však porážku nemůžeme svádět na jeho výkon. Chybovala i obrana a vepředu nás mohla mrzet spousta neproměněných šancí. Branku vstřelil Mikuláš Holík a dvakrát se trefil Adam Kolman (3:5).

Soupiska: Přibyl Matyáš, Russwurm Miroslav, Štefan Denis, Sedlák Vít, Veselý Šimon, Kolman Adam, Bartoš Martin, Holík Mikuláš, Burian Michal, Palát Adam, Skucius Jakub, Kříž Antonín, Dvořák Vladimír, Makovička Štěpán

Starší přípravka:

I starší přípravku čekaly dva zápasy. Tentokrát proti Hlubokým Mašůvkám a Únanovu.

První poločas proti Hl. Mašůvkám se pro nás vyvíjel výtečně, před odchodem do kabin bylo skóre 3:1. Pořád jsme ale chybovali, špatné nahrávky, ne-li žádné, chyběl důraz v obraně a špatná nabídka v útoku.Druhý poločas byl výrazně lepší, kluci začali fungovat více jako tým. Hattrick si dal Adam Kolman, dvěma přímými kopy skóroval Šimon Janyška a po gólu se trefoval Ondřej Kučera a Dan Tříletý.

Druhý zápas proti Únanovu byl více hektický. Kluci úplně přestali hrát a protihráči je trestali. Nejvíc nám chyběl důraz a nedorozumění v obraně při odkopu míče od brány. Za nás skóroval Pavel Kolman (2 branky), Šimon Janyška a Dan Tříletý, soupeři se podařilo překonat našeho brankáře osmkráte a tak byl nakonec šťastnější poměrem 4:8,

Soupiska: Dvořák, Janyška, Kolman A., Kolman P., Řiháček, Sedlák, Tříletý, Kučera, Burian

Leave A Reply